Adrenalinová zábava v Českých Budějovicích

Jihočeská metropole není jen městem kultury, historických památek, krásných parků, řeky Vltavy či atmosférických hospod a restaurací. Turistům nabízí mnohem více. Mimo jiné i vyžití pro ty, kteří holdují spíše akční či adrenalinové zábavě.

sokolský ostrov

Pro milovníky sportovní střelby nabízí České Budějovice hned několik střelnic. Nejznámější a asi nejnavštěvovanější je ta na Borku. Borek sice není přímo součástí města, přesto se sem dostanete pohodlně městskou hromadnou dopravou. Zmíněný objekt se pak nachází v lesích severně od obce. Na výběr zde máte několik balíčků, které mají různou náplň. Můžete tak střílet na hliněné terče, okusit adrenalinovou střelbu vojenskými zbraněmi včetně ikonického samopalu Thompson, klasické české automatické pistole UZI či dokonce těžký samopal DPM. Zbraně vám samozřejmě zapůjčí na místě, můžete se však dostavit i s vlastními. Střelbu si mohou užít téměř všichni. Podmínkou není vlastnictví zbrojního průkazu, jelikož součástí placených balíčků je dohled odborného instruktora. Tato zábava potěší každého, kdo touží zažít pocit totální síly ve vlastních rukách.

Sportovní adrenalin nabízí například INSKI centrum. Moderní sportovní vybavení v podobě pojízdného pásu dovolí návštěvníkům se i v letních měsících sklouznout na lyžích. Úroveň vašich schopností nehraje roli, pás se vám přizpůsobí jak rychlostí, tak sklonem. Super zábava pro náruživé lyžaře i ty, kteří s lyžováním teprve začínají. A pozor – jejich instruktoři dokáží naučit lyžovat i vaše ratolesti!
most v Budějovicích

Kdo holduje adrenalinu v podobě hazardu, bude muset vyjet kousek za město. Největší, nejpopulárnější a vyhlášený podnik je totiž Casino Galaxy v Plané, což je jižní okraj města. Otevřeno mají nonstop a lákají především na posezení u pokerových a black jack stolů. Pokud rádi hrajete, neváhejte a navštivte – zdejší prostředí je příjemné, a to především díky milé obsluze. Jestliže neradi jezdíte městskou, můžete využít bezplatných taxíků, které „loví“ zákazníky v oblasti budějovického náměstí.