Muž, který zvládne úplně všechno – KUTIL

Která žena by si nepřála mít doma muže, který si v každé zapeklité situaci hravě poradí a nepotřebuje k tomu ani návod ani zkušeného odborníka? Je jasné, že odpověď zní každá! Mít totiž po svém boku partnera, který je špičkou už jen proto, že se snaží, je opravdu dar pro každou ženu, která potřebuje s něčím pomoct.
stěna v dílně.jpg

Montuje, vrtá, vyrábí a hlavně – chce!

Neexistuje žádná výmluva k tomu, aby se nějaký muž hájil tím, že na kutilství nemá vlohy a všechny práce kolem oprav jsou pro něho vzdálená galaxie.
Jediný, co za tím stojí je postoj muže, který ví, že pokud bude chtít, tak dovede opravit vše, do čeho se pustí.
Ne každý muž je v tomto oboru vyučený a má k němu všechny potřebné znalosti a nástroje. Ale v případě, že ví, že bude díky své snaze přínosem pro jeho domácnost a dům, práce mu půjde od ruky.
šroubovák v ruce.jpg

Důležité je i vybavení

Ženy si zpravidla libují v nakupování různých dekorativních předmětů a oblečení, které je pro ně více než úchvatné. Takový správný muž, který je kutilem tělem i duší dobře ví, že jeho ráj ho čeká v hobby marketu. Nákup všeho potřebného vybavení je důležitý v případě, když chce být doma na všechen druh oprav připravený a dobře vybavený. Ženy mají výhodu v tom, že pokud chtějí svému muži udělat radost, můžou vybírat dárky zaměřené právě pro kutili nebo mu věnovat dárkový poukaz na nákup dle jeho uvážení.
Podpořit svého muže k tomu, aby byla jeho ruka doma k užitku může každá žena!
ruce řemeslníka.jpg

Prostor pro vlastní koutek

A jelikož potřebuje každý kutil doma i dílnu, měli byste nějakou část ve vašem domě nebo bytě věnovat právě těmto potřebám. Dílnu si můžete udělat i z garáže nebo ze sklepa, popřípadě využít část terasy nebo balkónu na základní činnosti, které budou nutné k práci. Zaměřte se však vždy na venkovní prostory, v bytě/domě jsou přece jen místnosti, které jsou s takovými pracemi neslučitelné.