Kdy se vám může hodit stahování videa v HD kvalitě ze sociálních sítí

Že se na sociálních sítích objevují videa, není žádná nová informace, ale pro někoho z vás bude možná novinkou, že mnohá z nich jsou tu k dispozici v HD kvalitě. Některá jsou skutečně natolik zajímavá, že se je vyplatí stáhnout např. Facebook downloaderem HD, a uložit si soubor k sobě na počítač. Která videa obvykle za to stojí?

Panoramatický výhled

Představte si, že plánujete horskou túru, a rádi byste v jejím průběhu prožili krásný zážitek z panoramatických výhledů do krajiny, a nabídli jej i vašim přátelům. Na sociálních sítích je celá řada příspěvků s těmito tématy, které nabízí lidem úchvatné pohledy z horských svahů do údolí. Pokud někdo natáčí video kvalitním zdrojem a využívá k tomu třeba i dron, může to být skutečně zajímavá podívaná.

horské panorama

Letecké záběry na památky a okolní krajinu

V předchozím odstavci jsme tu zmínili dron. S ním se dají provádět velkolepé věci, kupříkladu snímat některé historické památky z výšky několika desítek či stovek metrů. Někdy si můžete vypomáhat i vyhlídkovými lety a záběry z letadla či vrtulníku také nejsou k zahození. Jsou-li v HD kvalitě, pak bude o ně na Internetu zájem, a zřejmě si je také mnoho lidí stáhne, protože nikdy nemáte stoprocentní jistotu, zda náhodou vámi objevené video jeho vlastník nesmaže.

stahování videa ze sociálních sítí

Podrobné instruktážní návody

Když vám někdo natočí na video, jak se vyměňuje u auta určitého typu žárovka ve světlometech, anebo motorový olej i s filtrem, a video bude v podřadné kvalitě, je docela pravděpodobné, že vám příliš nepomůže. Takováto instruktážní videa by měla být nasnímána v kvalitě co nejvyšší, abyste dokázali zachytit všechny potřebné detaily, a samozřejmě byste takové video měli mít možnost ve stejné kvalitě stáhnout.

Cyklistický a vodácký průvodce

Videa ve vysokém rozlišení oceníte i tehdy, chystáte-li se vypravit na vodu nebo na kola do přírody a chtěli byste mít přehled, jak to na určitém místě vypadá.

Posted in Web