Erotické masáže pro radost

Víte, že vám erotické masáže Praha mataharisalon.cz mohou dát mnohem víc, než si od nich slibujete? Stačí se zamyslet nad tím, jak ohromný vliv mají nejen na naše tělo, ale především na psychiku – na naši duši.

hezká dívka

Docela obyčejná radost ze života – na tu se dnes leckdy zapomíná, měli bychom se radovat z každého dne, prožít jej na plno a mít radost z kdejaké maličkosti. Život, to není jen snůška povinností a hodiny trávené v zaměstnání, snažte se více zabavit tvořivostí a také se uvolnit. K uvolnění a radosti z každého prožitku právě erotické masáže Praha mohou přispět.

Uvolnění a relax- radost ze života a volnost spolu úzce souvisí, být nespoutaný a mít na výběr z mnoha variant kolem sebe, je smysl života a náš cíl. Uvědomte si svou vlastní jedinečnost a prožijte ji naplno s masérkou, vždyť ona je také jedinečná živá bytost, která je tu právě teď s vámi, a právě teď to oba dva můžete plně procítit a vnímat. Aneb, jak to zpívá Janek Ledecký ve svém známém songu – „Právě teď“!

dívka snů

Kochejte se krásou – zatímco se vám masérka věnuje svými dlaněmi a jinými částmi těla, vy můžete v poklidu a bez omezení obdivovat tu nádheru. Vnímejte její božské tělo, sledujte všechny ty okouzlující křivky, které se snaží mnoho malířů či fotografů zachytit alespoň touto formou. Snažte se zachytit její tělo alespoň ve své mysli, abyste si jej pak ve své fantazii mohli kdykoli znovu zobrazit. A pokud vám fantazie nestačí, můžete přijít na masáže znovu.

Energie – znáte bývalou herečku, paní Květu Fialovou? Ona i na sklonku svého života objímala stromy, protože si byla vědoma, že vyzařují energii. Životodárnou a vzácnou. Energii vyzařuje každý živý tvor, takže využijte této příležitosti, abyste čerpali a zároveň obdarovali energií bytost, která vám v masérském salónu věnuje svůj čas. Zkuste třeba body-to-body (tělo na tělo), tehdy bude mezi vámi dvěma energie proudit nejvíc.