Dopřejte dětem adventures vláčky mašinky Tomáše

Pokud se jedná o pohádku, ve které nechybí zábava, dobrodružství a pevné přátelství, nezáleží na tom, jestli je její zaměření spíše klučičí než pro holky. Příběhy s mašinkou jménem Tomáš jsou toho zdárným příkladem, protože je s mašinkami děti prožívají od začátku až do konce. A kromě milované pohádky, která má několik sérií a dílů si s nimi mohou užívat ratolesti spoustu legrace i doma, když jim pořídíte několik báječných hraček s jejich motivem.

mašinka tomáš

Hry a předměty, kterými zabodujete

Hračky mašinky Tomáše osloví i vaše děti. Vláček jejich oblíbeného hrdiny nebo i samostatné mašinky Adventures https://www.masinka-tomas.cz/c/masinka-adventures-masinka-tomas/samostatne-masinky, se kterými se mohou setkat přes televizní obrazovky si zamilují v okamžiku, kdy jich všechny budou držet v náručí. K vláčkům je taktéž možné zakoupit i koleje, díky kterým si ve svém pokojíčku budou moct postavit vlastní nádraží (nebo třeba i celý ostrov Sodor) a hrát si dle libosti od rána do večera.

vláčky mašinky tomáše

A i když jsou lokomotivy primárními hračkami, po kterých rodiče sáhnou, nezapomeňte se podívat i na jiné hry, které nejsou o nic méně lákavé a hravé. Na dobrou noc nebo začátky jejich vlastního čtení jim můžete pořídit knihy, kde se dočtou o jejich oblíbených mašinkách více. Pro zlepšení jejich paměťových schopností jim pomůže řada stolních her, puzzlí nebo stavebnic, které rovněž posilují motoriku dítěte.

Zaměstnat vaše dítě na delší dobu se vám povede třeba pomocí omalovánek, leporel nebo různých sešitů plných aktivit. A pokud už toho budou mít vaše děti doma dost, vydejte se na zahradu, kam jim můžete pořídit další venkovní hry a hračky s jejich lokomotivou, kterou tolik zbožňují.

A spolehněte se na to, že jim vykouzlíte úsměv na tváři i vláčkovým povlečením, školními potřebami, hračkami do vody nebo báječným oblečením, které rovněž nalezete v naší nabídce internetového obchodu s předměty a hry mašinky Tomáše.