Aplikace, aplikace a zase aplikace

Mnozí z nás mají chytrá mobilní zařízení, bez kterých se takřka nedokáží představit svůj život. Na svého elektronického miláčky nedají dopustit a nevydají se bez něj do reálného a divokého světa. Mobilní zařízení může oplývat nejrůznějšími aplikacemi, které lze využit i v nevšedních situacích života.
záběr na plochu s aplikacemi
Například aplikace záchranka, která nám může rychle a velmi snadno dostat z nepříjemných situací, o kterých raději ani nepřemýšlíme. Aplikace nám umožňuje pomocí stisknutí jednoho tlačítka přivolat zdravotnickou záchranou nebo horskou službu, a to pomocí automatického sdělení naší pozice a jiných důležitých informací. Výhoda této aplikace je především její rychlost, koneckonců v životu nebezpečných situacích jde o každou sekundu.
Další aplikací, která zachraňuje životy, především ty studentské, je aplikace Photomath. Jak už nám název napovídá jedná se o aplikaci na výpočet nejrůznějších matematických úloh a příkladů, s kterými se může setkat i vysokoškolák. Příklad lze do aplikace jednoduše ofotit anebo jej pečlivě opsat, přes velice příjemné uživatelské prostředí. Následně nám je zobrazen výsledek úlohy, a to včetně podrobného postupu a popřípadě i grafu. Photomath je dostupný jak pro zařízení s operačním systémem iOS, tak i pro Androidy. To, co je ale na této aplikaci to nejlepší je, že zcela zdarma, a tak je dostupná naprosto komukoli. S touto aplikací se už zkrátka nemusíte bát žádné písemné zkoušky nebo testu z matematiky. Z těchto důvodů je Photomath velice populárním.
bílý smartphone s aplikacemi
Další aplikací, která rozhodně stojí za zmínku je hudební aplikace Shazam. Slyšeli jste v rádiu někdy písničku a chtěli jste znát její název? S tím vám pomůže právě tato aplikace pouze jediným stisknutím, během kterého přiložíte své zařízení k reproduktoru, během okamžiku se vám objeví, název písničky a její autor.
Aplikací je mnoho a měli bychom využívat potenciálu, které nám nabízí.

Posted in Web