Sport pro čistou mysl

Jako dítě jsem moc ráda jezdila na dětském odrážedle. Vždycky jsem si přála na Vánoce kolo, jenomže mí rodiče mi ho nechtěli stále koupit, protože se báli, že se nějak zraním. A opravdu bylo zbytečné jim vysvětlovat, že nespadnu. Navíc taky bylo opravdu zajímavé, že jsem doma už měla koupenou helmu a taky chrániče na kolena a na lokty. Koupily mi je rodiče, když mi bylo šest let. Když mi bylo sedm let, tak jsem si právě přála kolo. A upřímně musím říct, že jsem si myslela, že to kolo samozřejmě dostanu, když už mi rodiče koupili takové chrániče a helmu, tak proč bych nedostala kolo?

Golf je klidný sport.

Později jsem se to dozvěděla. Prý od jejich kamarádů jejich dcera spadla z kola. A ona si tak ošklivě zlomila nohu a to nadvakrát, že musí být půl roku invalida. Takže jejich dcera, které je deset let, nemůže už dlouho jezdit na kole. A vůbec nevím, co to má s tím společného? Proč mi to říkají, když já jsem jiná? Já jsem velká sportovkyně. Vždyť mí rodiče ví, že jsem velmi ráda jako dítě jezdila na odrážedle, takže je logické, že budu mít opravdu moc ráda kolo.

Nejraději má kolo.

Opravdu jsem z toho byla zoufalá. A nakonec mi ale kolo pořídil můj strýc. Sice kolo už bylo použité, protože kolo bylo z bazaru, ale vůbec mi to nevadilo. Já jsem byla dítě a opravdu jsem ocenila jenom ten fakt, že konečně můžu mít kolo. Takže konečně jsem mohla sportovat. Sport miluji a miluji ho provozovat. Jsem vášnivá sportovkyně a těší mě, že na kole se mnou i nyní v dospělosti jezdí občas i strýc, který je jich v důchodu. A taky plavu a taky běhám. Opravdu si nedokážu představit den, abych se nějak nehýbala nebo si alespoň nezasportovala. A jaký je váš oblíbený sport? Nebo raději sedíte doma a díváte se na televizi? Každý člověk má ty své osvědčení tipy, kdy je mu nejlépe nebo jak si nejlépe pročistit hlavu a být v pohodě. Pokud mohu, tak vám taky mohu doporučit golf. Velmi decentní sport.