Kvalitní a výhodné bydlení

Mít pohodlné zázemí na zahrádce, kde během pěkný dnů trávíte většinu volného času, je jistě velmi lákavé. Méně přitažlivý je ovšem fakt, že postavit něco takového zabere dost času a k tomu ještě financí, takže na to většina lidí nemá čas. My vám nabízíme skvělou a velice lákavou alternativu, kterou jsou dřevěné mobilní domy. V naší nabídce jistě naleznete ten, který vám na první pohled padl do oka a hodí se přesně do vašeho prostředí. Cenová dostupnost je přijatelná a navíc ušetříte spoustu času za stavbu a navíc budete mít konečně komfortní zázemí za každého počasí.

byt, jídelní stůl, židle, pračka, televize

Skvělý zákaznický servis
Chceme, aby všichni naši zákazníci byli nejenom spokojeni s výsledným produktem, ale také s celkovým průběhem a průběžným jednáním. Proto máme pro vás připravený kvalitní zákaznický servis, díky kterému není problém domluvit se na individuálním modelu mobilheimu, který tak bude naprosto vyhovovat vašim požadavkům a splní tak všechny vaše potřeby. Není problém najít atypické řešení přímo na míru vám.

dřevěná prkna, obložení

Moderní a praktické řešení
Hledáte vhodnou variantu na levnější bydlení, ale nechce se vám bydlet v paneláku, chcete mít okamžitý přístup k přírodě? Už nemusíte sami začínat stavět, objednejte si u nás mobilheim přímo na míru. Díky moderním technologiím, které jsou použité, můžete bydlet v našich mobilních domech bydlet po celý rok, nehledě na počasí. Dokonce můžete dům bez obav zkolaudovat a získat tak číslo popisné, za výhodnou cenu tak získáte kvalitní bydlení, které je dokonce velmi moderní a nic vám v něm nebude chybět. U nás seženete také veškeré potřebné vybavení, zkrátka u nás máte veškerý potřebný servis