Důvody, proč zvolit k bydlení právě dřevostavbu

Plánujete vlastní bydlení? V tom případě možná tápete, který stavební systém pro vás bude ten pravý. Je lepší zvolit klasiku a pomalu skládat cihlu k cihle nebo zvolit moderní a nadčasovou dřevostavbu? Pojďte se společně s námi podívat na několik výhod, které vás přesvědčí, že druhá varianta je tou správnou volbou.

  • Bydlení za krátký čas a bez zbytečných nervů

menší dřevostavba

Stavba montovaného domu není časově vůbec náročná. Od uzavření smlouvy po hotovou stavbu na vašem pozemku uplyne maximálně pár týdnů, vše se odvíjí od velikosti stavby. Přitom největší dobu zaberou dokončovací práce, hrubá stavba je otázkou dvou až tří dnů, včetně instalace zastřešení. V tomto druhu stavby odpadají všechny technologické procesy, to celou výstavbu ještě více uspíší. Dokončovací práce už probíhají pod instalovanou střechou a povětšinou netrvají déle než pár týdnů.

  • Jeden dodavatel na veškerý konstrukční materiál

Kvalitní a léty prověřená firma má hned nespočet výhod. Taková firma dokáže stavebníka provést celým procesem výstavby a připravit celou konstrukci na klíč.

  • Příznivá cena, přesný datum dodání

Ve stavebnictví se jen málokdy setkáme s přesnými termíny. Pořídit si dřevostavbu na klíč znamená, vědět přesný datum dodání a hlavně cenu, kterou ve výsledku budete platit. Montované dřevostavby jsou vyráběny důmyslnou prefabrikací v průmyslových halách, která zaručuje přesnost jednotlivých dílů a přesný termín dodání. I cena domu je přesně daná už při podpisu smlouvy, žádné skryté poplatky nebo dodatečné příplatky za dokončovací práce.

  • Katalogové domy i individuální architektura

dřevěný dům

Pokud nechcete využít katalogových domů, můžete si nechat navrhnout individuální projekt, který splní všechna vaše očekávání a nadstandartní požadavky. Montované domy lze navíc na míru zařídit kvalitním a nadčasovým nábytkem. Je jen na vás, jak moc odvážní při návrhu budete chtít být. Celoroční mobilní dům je tak skvělou volbou a plně nahradí ten zděný.