Centrum úvěrů

Nemáte peníze? Vezměte si hypotéku – na první pohled velice jednoduchá rada, která se však velice rychle změní v noční můru. Vyřizování půjčky totiž není vůbec snadné a mnohdy může být také neúspěšné. Zejména v případech, kdy se jedná o podnikatelské úvěry, protože v bankách po vás často chtějí splnění jistých podmínek a pravidel. Všichni víme, že pravidla jsou zde od toho, aby se dodržovala, jenomže banky na tato pravidla dbají opravdu vážně a proto neustoupí ani o krok. Nebankovní hypotéky jsou však něco jiného. Nyní si představíme jeden z finančních produktů.
luxusní nemovitost.jpg

Podnikatelský úvěr

Tyto finanční produkty spadají do kategorie podnikatelských úvěrů. Nejedná se tedy o běžné spotřebitelské úvěry, proto si je mohou sjednat pouze firmy, podnikatelé a OSVČ pro účely financování jejich podnikání.
Hypotéka bez registru – jak už z názvu napovídá, jedná se o zástavu nemovitosti, za kterou dostanete peníze. Může se jednat o finanční hodnotu budovy až do výše 70% jejího odhadu. Ovšem to, co nás zajímá, jsou seznamy dlužníků. V tomto případě, se často setkáváme s názorem, že se do těchto seznamů vůbec nedíváme a že je nekontrolujeme. Jenomže do seznamů se nahlíží.
přívěsky na klíčích.jpg
Samozřejmě ne z toho důvodu, abychom vám ještě více znepříjemňovali život, ale z toho důvodu, že každý poskytovatel úvěru si musí ověřit, zdali je jeho klient schopen splácet. Klienti se nesmí dostávat do dluhových pastí a proto je každý povinen ověřit si schopnost splácet. Navíc můžete dostat ještě výhodnější úrokovou sazbu. V případě že nemáte záznam, nebo máte pouze nějakou drobnost, pak můžete získat úrokovou sazbu již od 3% p.a. Přitom standardně je poskytována úroková sazba od 6% p.a. Tolerují se nejenom záznamy, ale také nižší daňová přiznání.

U každého klienta nám jde o to, aby dokázal splácet

Nejhorší případy nastávají tehdy, pokud se dostanete do dluhových pastí a nedokážete splácet své závazky. Škodí to nejenom vám, protože vám to přidělává starosti, ale také naší dlouhodobé spolupráci. Proto je potřeba vždy uvádět pravdivé informace. To se týká jak spotřebitelských, tak také podnikatelských úvěrů.