Cena bublinkové fólie vytváří velmi dobrý poměr cena – výkon

Cenné předměty na cestách – jistě to znáte, chystáte se na dovolenou, balíte kufry a batohy, s nimiž se vydáváte na cesty buď autem, vlakem, nebo letadlem. Každé takové zavazadlo vyžaduje zvýšenou pozornost tehdy, jsou-li v něm nějaké cennosti, jako např. výpočetní technika, mobilní telefony, brýle, hodinky a další předměty denní potřeby. Vyplatí se tento proces nepodceňovat a balit do bublinkové fólie vše, co uznáte za vhodné. Fólie je lehká, nezabere moc místa a vzduch v bublinkách je perfektní izolační materiál. Stačí jen tenká vrstvička, aby ochránila např. fotoaparát v kufru před poškozením, vlivem úderu či pádu zavazadla při nešetrné manipulaci.

bublinková fólie na zeleném podkladu

Silný déšť a krupobití – co dokážou kroupy, si jistě dovedete představit. Mohou rozbít skleník, nebo poškodit karosérii auta. Neblahý vliv na některé křehčí věci na zahradě má i silný déšť, erozivní schopnost vody neblaze působí i na zahradní dřevěný nábytek, resp. na jeho povrchovou vrstvu. Bublinková fólie může výrazně ochránit před těmito vlivy cokoli, její výhodou je velmi nízká cena a dlouhá životnost, takže kupříkladu zahradní stůl, nebo karosérie a skla automobilu jsou jednou z možností, kde se uplatní.

duha pod bublinkovou fólií

Domácí práce – vynález bublinek v tenké vrstvě polyetylenu změnil současný život k nepoznání. Bublinková fólie vypomáhá při domácích pracích doslova na každém kroku. Potřebujete vyčistit akvárium a někam jej dočasně přemístit? Využijte pomoc bublinek, ty zabrání poškození dna nádrže, a zároveň chrání bezprostřední okolí před případným stříkáním vody. Demontujete nábytek a chystáte se jej někam přestěhovat? Fólie slouží jako obalový materiál, ale zároveň ji můžete mít položenou na zemi a pokládat na ni při práci jednotlivé desky. Přenášíte někam sklenice, talíře, ostré nože, ostré nářadí (ruční pilku)? To vše bezpečně do fólie s bublinkami zabalíte. A bublinková fólie cena? Ta je vhledem k tomu, kde všude nám pomáhá, velice nízká.