Adaptogenní byliny versus Viagra


Přemýšleli jste někdy nad tím, zda by nebylo lepší, nežli řešit, kde koupit Viagru, zajímat se o alternativní způsoby léčby ztráty erekce? Pokud se vás tento problém týká, anebo prozatím ne, ale váš životní styl není zrovna po zdravotní stránce ideální, nechtěli byste pátrat po přírodní léčbě či prevenci tohoto problému? Možná by jistým impulsem pro vaše „probuzení“ byly úspěchy mnoha generací mužské populace, jejichž kořeny sahají až do starověku. V té době nikdo neznal žádné farmaceutické fígle, neexistovaly technické vymoženosti moderní doby, a přesto byli lidé zdraví, dožívali se vysokého věku a plodili také zdravé potomky.

žena ve stresu

Jednou z cest, na kterou se vydat při řešení sníženého libida a uvadající erekce, je působnost léčivých bylin. Již v dávných dobách bylo vypozorováno, že za většinou chorob stojí různé stresové situace. Jestliže je totiž člověk psychicky vyrovnaný, žije v klidu a míru, neřeší žádné konflikty a války a další nesmysly, související s rivalitou, namísto konstruktivního dialogu a spolupráce s dalšími lidmi, pak se organismus lépe a rychleji regeneruje a nemá důvod sám sobě ubližovat.

stresové vlivy

Některým lidem toto dojde například ve chvíli, kdy se říznou do prstu a rána se zahojí sama, přičemž obvaz či náplast jen pomohou k sobě přiblížit oba konce poranění. Regenerují se nepřetržitě nejen řezné rány, ale prakticky všechny buňky v těle na základě DNA. Vy jim pouze musíte dopřát čas a klid.

Ve chvíli, kdy se stresujete, to ale probíhá velmi oslabeně, tělo strádá a rychleji stárne. A v případě erekce se zabrzdí tvorba testosteronu a erekce se nedostavuje, nebo jen slabá. Chcete-li být zdraví a mít i pevnou erekci, tím prvním, co musíte začít řešit, je eliminace stresu, a to nikoli únikem k Viagře, ale odstraněním stresových vlivů a s pomocí adaptogenních léčivých bylin, například Ženšenu.